Захист з податкових злочинів

Адвокат з податкових злочинів. Кваліфікована захист при кримінальному переслідуванні

Податкові злочини належать до правопорушень в сфері економічної діяльності. Схеми ухилення від податків широко відомі і найчастіше використовуються юридичними особами для оптимізації оподаткування. Це обумовлено заплутаністю податкового законодавства і надмірне податкове навантаження.

Адвокат з податкових злочинів спеціалізується на захисті у кримінальних справах, пов'язаних з ухиленням від сплати податків і зборів з організацій і фізичних осіб, за невиконання обов'язків податкового агента, приховуванням майна або коштів необхідних для сплати податків або зборів.

Дуже складно дати якісь гарантії щодо результату конкретної справи. Але участь адвоката з податкових злочинів дозволить домогтися найголовнішого - дотримання законних прав підзахисного. Цього іноді буває досить для успішного завершення кримінальної справи.

В даний час, практично будь-яка юридична особа може стати об'єктом податкової перевірки, результатом якої може бути порушення кримінальної справи і початок кримінального переслідування.

Не застраховані і звичайні громадяни, іноді і не підозрюють того, що при здійсненні деяких операцій або операцій необхідно платити податки.

Часто, збудження кримінальної справи використовується для чинення тиску, вимагання, захоплення або витіснення з бізнесу.

У нашій адвокатській практиці, майже всі кримінальні справи, пов'язані з податковими злочинами носили замовний характер і були обумовлені господарськими спорами між власниками бізнесу.

Розслідування податкових злочинів, особливо пов'язаних з діяльністю юридичної особи, викликає певні труднощі і носить тривалий характер. Це пов'язано з тим, що у справі, як правило, необхідно призначити і провести цілий ряд судових експертиз, допитати свідків, провести виїмку документації.

Своєчасне звернення до адвоката з податкових злочинів іноді дозволяє запобігти порушення кримінальної справи, оскільки на стадії проведення до слідчої перевірки вдається мінімізувати можливі ризики.

Якщо кримінальну справу вже порушено, то допомога адвоката, ставати необхідної, оскільки самостійно здійснити захист практично неможливо.

Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ