Юрист з нерухомості і житлових питань

Юрист з нерухомості і житлових питань

Вам потрібно продати, подарувати або заповісти власність? Ви зіткнулися з перешкодами при оформленні документів? Або, може бути, хочете купити житло і побоюєтеся несумлінності забудовника? Юрист з нерухомості в Києві допоможе вам!

Юридична компанія «ASTAX» рекомендує свои послуги з усіх вопросам, что стосуються нерухомого майна. Купівля, приватизація, перепланування, переведення квартири в нежитловий фонд и много Іншого для наших КЛІЄНТІВ за доступними цінами! Звертайтеся за юридичною допомогою в Юридичним фірму «ASTAX»!

Ви звернули увагу, як зростає попит на квартири, будинки, капітальні гаражі і комерційну нерухомість в епоху великих потрясінь? Люди забирають свої гроші з банків і несуть їх ріелторам і забудовникам, сподіваючись зберегти нажите. Згодом криза мине, економіка приходить в стан стагнації, а потім слід зростання. І саме тоді нерухомість «повертає» вам відсотки за своєчасне вкладення коштів. Якщо прийшов час для її продажу, юрист з житлових питань допоможе грамотно скласти документи і супроводить угоду від початків і до кінця.

Якщо ви хочете придбати квартиру і вам потрібно перевірити забудовника, наші юристи нададуть кваліфіковану допомогу в цьому напрямку, а також роз'яснять умови, права і обов'язки пайовика за поданими документами. У разі порушення термінів здачі будинку, юристи компанії «ASTAX» підготують позов до суду і допоможе стягнути неустойку та завдані збитки.

При покупці вторинного житла перевірте юридичну чистоту квартири або будинку. Важливо переконатися, що об'єкт нерухомості не знаходиться в заставі, отримано згоду дружини (чоловіка) на продаж, в квартирі не зареєстровані неповнолітні діти. Якщо не врахувати ці важливі нюанси, майбутнє може захмаритися судовими позовами.

Досвідчена консультація юриста з житлових питань в Києві дозволить вам вирішити багато завдань і уникнути фатальних помилок. Ми надаємо допомогу в складанні різних документів, супроводі угод, вирішенні конфліктних ситуацій, а також здійснюємо захист інтересів клієнта в суді. Звертайтеся! Юридична компанія «ASTAX» завжди на вашому боці!

Залишилися питання? Зателефонуйте або напишіть нам і отримаєте консультацію!

Юрист з нерухомості Київ, консультація юриста по нерухомості
Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ