Юрист по трудовому праву

Проводячи третину життя на роботі, пам'ятайте - у вас є не тільки обов'язки, а й права! Якщо вам регулярно затримують зарплату, залучають до безкоштовного понаднормової праці під загрозою звільнення, безпідставно відмовляють у компенсації за виробничу травму - вам необхідний юрист по трудовому праву. У нашій компанії ви отримаєте кваліфіковану допомогу і рішення своєї проблеми!

Звертайтеся в компанію "ASTAX" з усіх питань, що стосуються залучення до відповідальності, незаконного звільнення, нещасних випадків на виробництві та іншим, що вимагає залучення фахівця. Ми гарантуємо адекватні і прозорі ціни на послуги юриста по трудовому праву в Києві!

Часи, коли працівник був беззахисний перед своїм роботодавцем, пройшли. Тепер все взаємини між сторонами суворо врегульовані законом. Не варто потурати нехтування до своїх прав, відстоюйте свої інтереси! Юрист по трудових спорах допоможе вам в цьому. Ми детально розглядаємо кожну ситуацію, уважно вивчаємо факти та аргументовано даємо відповіді.

Юрист по трудовому праву - це вихід з положення!

Зіткнувшись з несправедливістю, не замикається в собі і не намагайтеся знайти підтримку у колег, які, як і ви, можуть побоюватися погано говорити про роботодавця. При порушенні законних прав потрібно діяти швидко і рішуче! Тому залучення юриста з трудових відносин сприяє вирішенню проблеми. Тут працює елементарна психологія: запал роботодавця, що зустрівся з юристом співробітника, неминуче охолоне. Головне, щоб ця зустріч відбулася вчасно. Наприклад, при незаконному звільненні термін, в який можна оскаржити рішення керівництва, становить всього 1 місяць, в той час як термін звернення до суду для вирішення інших трудових спорів становить 3 місяці.

Задайте питання юристу по трудовому праву прямо зараз!

Вам не потрібно залишати робоче місце протягом дня, щоб зустрітися з юристом і отримати консультацію. Ми працюємо в режимі онлайн! Залиште свою заявку на нашому сайті і отримаєте рішення вашої проблеми швидко і максимально дешево. Також ви можете зателефонувати нам по телефону в Києві вказаною на сайті. Юрист з трудових справ проаналізує вашу ситуацію і відразу відповість, що потрібно зробити. Це дуже зручно!

Послуги юриста по трудовому праву допоможуть розібратися в ситуації і знайти вихід з найменшими втратами. Не впадайте у відчай, рішення завжди знайдеться! Юридична компанія "ASTAX" подбає про це!

Юрист по трудовому праву, юрист по трудових спорах Київ
Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ