Юрист по кредитах

Юрист по кредитах і банківських питань. Ви завжди уважно читаєте папери, які пропонує банк на підпис при оформленні, скажімо, пластикової карти? Чи завжди перевіряти ще раз і перепитує то, що вам незрозуміло? Чи є у вас кредит і чи знаєте ви, скільки коштів вам довелося викласти за «супутні банківські послуги» і, наприклад, нав'язану страховку? Якби кожна людина ходив в банк зі своїм особистим юристом з банківських питань, то, повірте, проблем було б набагато менше!

Юрист компанії «ASTAX» готовий супроводити вас в банк, вивчити документи, застерегти від укладення невигідного договору, вказати, скільки насправді коштуватиме кредит і від яких нав'язаних послуг можна і потрібно відмовитися. Юрист по кредитах заощадить для вас стільки грошей, що ви здивуєтеся, як раніше обходилися без нього! Звертайтеся в «ASTAX» і переконайтеся, як зручно жити і працювати, покладаючись на професійну підтримку нашого фахівця!

Чим корисний юрист по кредитах? Юрист по кредитах - вузькоспеціалізований професіонал, який добре знає ринок банківських послуг. І тому кожен документ, який проходить через його руки, «сканується» досвідченим поглядом так само, як розглядає ювелір дорогоцінний камінь, щоб переконатися, що він не підробка. Від юриста по кредитах в Москві не вислизне нічого, що здатне завдати вам шкоди в майбутньому. Більш того, він зможе доступно пояснити те, що не договорює банківський працівник, бажаючи якомога швидше отримати вашу згоду на видачу позички. Перебуваючи під захистом фахівця «Мого Сімейного Юриста» ви зможете бути впевнені в тому, що вас не обдурять!

Навіщо потрібна консультація юриста по кредитах? Якщо ви поки не готові йти в банк, а тільки розглядаєте варіанти або вам потрібно просто зрозуміти суть кредитного договору, то консультація юриста по кредитах стане чудовою альтернативою: більш простою і дешевою, ніж спільний візит в фінансову організацію. Будь-яким зручним способом зв'яжіться з нами, і ми докладно відповімо на всі питання. У компанії «ASTAX» можна поговорити з фахівцем по телефону, зателефонувавши за номером вказаним на сайті або залишивши заявку на сайті. Якщо ви віддаєте перевагу живому спілкуванню, то приїжджайте до нас в офіс! Один з них розташований в самому центрі Києва (м. Либідська)

Що ще для вас може зробити юрист з банківських питань? При відкритті розрахункового рахунку вам також знадобиться супровід нашого юриста. Він уважно вивчить пропоновані банком документи, простежить, щоб вас ознайомили з правилами обслуговування, розцінками на основні та додаткові послуги за договором. Також юрист компанії «ASTAX» виступить в ваш захист, якщо виникне непередбачена ситуація: навіть банківські співробітники іноді поводяться некоректно і грубо, а хамство, як ви знаєте, слід припиняти на корені.

Ціни на послуги:

1. Консультація в офісі компанії (вивчення документів, складання плану дій) - 700 грн, по телефону - 300 грн.

2. Супровід справ у судах, ведення судового процесу, процедура оскарження кредитного договору, договору поруки, договору іпотеки (застави) - від 800 грн в місяць

3. Переговори з банками, колекторськими організаціями які дозволять закрити кредит зі списанням то 30% до 70% боргу - від 8 000 грн

4. Зняття арешту з майна, повернення майна та закриття виконавчого провадження - від 8 000 грн

5. Оскарження кредитного договору, договору поруки, іпотечного договору - від 15 000 грн.

Юрист по кредитах Київ, кредитний юрист, кредитний адвокат Київ
Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ