юридичні послуги

юридичні послуги
юридичні послуги

Більше 5 років Юридична компанія «ASTAX» надає юридичні послуги в Києві. Наша компанія - це професійне партнерство досвідчених юристів, які практикували довгий час до створення спільної справи. Завдяки кваліфікації та відповідальному ставленню до всіх без винятку проблем, наші клієнти отримують максимально можливі гарантії досягнення позитивного результату за наступними напрямками:

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА, ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ АДВОКАТА (безкоштовні попередні консультації в Києві, рішення будь-яких правових питань - від нерухомості до сімейного права; отримання консультацій юриста можливо в режимі он-лайн, по телефону, електронній пошті, WhatsApp, Viber, Telegram).

СУДОВЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО, юридичні послуги (складання процесуальних документів, досудове вирішення спору, судове представництво, оскарження судових актів, представництво на етапі виконавчого провадження): - Арбітраж - Суд загальної юрисдикції - Світовий суд

СУПРОВІД УГОД З НЕРУХОМІСТЮ, юридичні послуги (перевірка юридичної чистоти нерухомості, перевірка продавця і покупця, розробка договорів, формування пакету документів, вчинення реєстраційних дій, отримання зареєстрованих договорів і документів про право): - Комерційна нерухомість; - Нерухомість фізичних осіб;

ЮРИДИЧНЕ АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ (комплексне юридичне обслуговування діяльності юридичних осіб і індивідуальних підприємців - повний аутсорсинг юридичних послуг або виконання часткових функцій юридичного відділу компанії, участь в переговорах, складання документів, судове представництво).

СКЛАДАННЯ ДОКУМЕНТІВ (юридичні послуги зі складання документів всіх видів: оформлення договірних відносин; претензійно-судові документи; корпоративні документи, що регламентують відносини власників бізнесу; внутрішні нормативні документи організації; документи для реєстрації юридичних осіб, припинення діяльності та внесення змін до відомостей ЄДР).

ПИТАННЯ з податкових спорів, страхування, захисту прав споживачів, трудових відносин, спадкових справах, сімейних спорах, утворення і багато інших питань, що відносяться до розділу Юридичні послуги Київ, юрист в Києві. В умовах мінливого і динамічно розвивається законодавства безліч клієнтів - громадян і організацій довіряють нам захист своїх інтересів. Для юристів така довіра - це головне, ми не маємо права розчаровувати своїх клієнтів, і тому робимо все необхідне для захисту інтересів і майна наших довірителів.

Гарантія та переваги для Вас:

  1. У всіх випадках ми докладемо максимум знань і досвіду для вирішення Вашої проблеми.
  2. Ми пропонуємо доступні ціни на юридичні послуги та можливість оплати за результатами вирішення проблеми!
  3. Консультації доступні у вихідні та святкові дні, у вільний від Вашої основної роботи час.
  4. Ми включаємось в рішення Ваших проблем на будь-якому етапі - від переговорів до оскарження в суді наглядової інстанції з усіх питань категорії «Юридичні послуги Київ, юрист в Києві.

юридичні послуги ціна: ПРАЙС - ЛИСТ НА ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Судова практика, відгуки Клієнтів Компанії «АSTAX» і корисна інформація завжди доступні на нашому сайті. Ми завжди на зв'язку по телефону

 
Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ