Юридична фірма

Комплексна підтримка підприємств і підприємців з 2015 року!

Юридична фірма «ASTAX» пропонує вам ефективні індивідуальні рішення для побудови та розвитку стабільного, прибуткового бізнесу в Києві і за кордоном.

Ми надаємо корпоративні юридичні послуги більше 5 років і маємо велику практику вирішення найскладніших завдань в будь-яких галузях підприємницької діяльності.

Послуги юридичної фірми в Києві - це результат, а не процес! Кожен бізнес має індивідуальні особливості, ризики, проблеми та можливості. Ми бачимо своє завдання в тому, щоб оперативно вивчити і оцінити проблему клієнта з урахуванням всіх нюансів і запропонувати оптимальне рішення в кожному конкретному випадку.

ПРОФЕСІЙНО

Юридична фірма «ASTAX». З вами працюють провідні експерти в галузі правового консалтингу та судової практики. Тисячі компаній, які ефективно вирішили свої бізнес - завдання, свідчать про те, що «АSTAX» по праву належить до кращих юридичним фірмам, що працюють з підприємцями.

ОПЕРАТИВНО

Кожен юрист спеціалізується в певній галузі права. Тому ми оперативно розробляємо індивідуальні рішення навіть для самих складних ситуацій.

НАДІЙНО

У нас багата практика успішного вирішення корпоративних суперечок, найскладніших правових конфліктів, кризових ситуацій, зведення до нуля можливих ризиків.

ЗРУЧНО

Надання комплексу юридичних послуг підприємствам і індивідуальним підприємцям дозволить Вам вирішувати будь-які бізнес - завдання в рамках роботи з однією компанією: від створення бізнесу до його реорганізації або ліквідації.

Юридична компанія знаходимось в центрі столиці, тому, якщо вам потрібні послуги юридичної компанії в Києві, ви можете швидко приїхати до нас практично з будь-якої точки міста.

Також можлива віддалена юридична консультація по телефону або онлайн для жителів регіонів або клієнтів, які перебувають у відрядженні і не можуть отримати послуги юридичної компанії в Києві.

БЕЗПЕЧНО

Надання юридичних послуг в фірмі «ASTAX» передбачає повну конфіденційність, максимальну точність при оцінці бізнес - ризиків і суворе дотримання чинного законодавства України.

РАЦІОНАЛЬНО

Вартість юридичних послуг в Києві може стати справжнім "каменем" спотикання. Але запевняємо Вас, ні практика «дорожче значить краще», ні спроба заощадити на вирішенні питання не є оптимальною для Вас. Більш того, часто низькі ціни на юридичні послуги в Києві швидше свідчать про наявність прихованих доплат або про низьку кваліфікацію співробітників компанії.

Ми не прагнемо до того, щоб ставити найнижчі розцінки на юридичні послуги в Києві. Проте, ми підтримуємо раціональну і прозору цінову політику.

  • без прихованих доплат
  • без нав'язування додаткових послуг
  • без розбивки послуги на безліч «підпунктів»
  • без хаотичної «накрутки» в рахунок розташування в центрі

Тому об'єктивно ми можемо заявити, що наша юридична фірма надає недорогі юридичні послуги в Києві, які багаторазово окупаються ефективністю й оперативністю нашої роботи.

Юридичні послуги фірми «ASTAX»:

Повний юридичний супровід фінансово-економічної діяльності підприємств.

  • Ведення судових справ, юридична фірма Київ

Захист інтересів клієнта при корпоративних конфліктах, починаючи від досудового вирішення спорів і пред'явлення позову і закінчуючи представленням інтересів в арбітражних судах, суді з інтелектуальних прав.

  • Оцінка матеріальних і нематеріальних активів компанії

Весь спектр оціночних послуг для бізнесу: оцінка бізнесу, оцінка акцій, оцінка нерухомості, оцінка обладнання, оцінка інтелектуальної власності.

  • Повний спектр послуг з питань корпоративного та акціонерного права

Надання консультаційних юридичних послуг та практичної правової допомоги при реєстрації юридичних осіб, акредитації іноземних представництв і філій. Складання та внесення змін до установчих документів. Послуги при ліквідації, банкрутство і реорганізації юридичних осіб, закриття представництв і філій.

На жаль, ми не можемо повісити точний прайс-лист послуг, оскільки кожен випадок індивідуальний. Зв'яжіться з нами по телефону

Юридична фірма, юридична компанія в Києві, фірма Київ, юридичні фірми, юридична фірма в Києві, юридична компанія в києві, юридична фірма ціна, юридична фірма вартість, юридична компанія ціни? юридична фірма київ, Юридична фірма Київ, юридична компанія Київ, юридична
Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ