Юридична адреса Київ

Юридична адреса Київ, купити юридичну адресу в Києві

Ми пропонуємо юридичні адреси в Києві з постійним секретарським обслуговуванням і можливістю реальної оренди кабінетів. Наші юридичні адреси не віднесені контролюючими органами в перелік "адрес масової реєстрації". При цьому ми можемо пишається своєю репутацією на ринку юридичних послуг Києва, адже наші клієнти рекомендують нас своїм друзям.

* Поштове обслуговування - комплекс послуг по отриманню, обробці і передачі кореспонденції та інформації, що надходить на ім'я Вашої компанії. Для Вас це означає, що в рамках договору оренди / суборенди, ми беремо на себе наступні зобов'язання:

 1. Оформити взаємини між Вашою компанією і відповідним відділенням Укрпошти для отримання кореспонденції.
 2. Отримувати всю кореспонденцію (в тому числі рекомендовані листи) від імені Вашої компанії силами нашого персоналу.
 3. Протягом одного дня сповіщати Вас про надходження нової кореспонденції (дзвінки секретаря, смс, електронна пошта, факс), преси та іншої інформації.
 4. При необхідності забезпечити пересилку кореспонденції за вказаною Вами адресою.

** Фактичний оренда - можливість короткострокової оренди кабінету по Вашому юридичною адресою для проведення зустрічей, перевірок та інших заходів. Ця послуга надається за окрему плату на умовах подобової оренди.

*** Представник в офісі - це співробітник нашої компанії, який знаходиться в офісі на постійній основі.

Для забезпечення надійності нашої співпраці ми строго обмежуємо кількість договорів по кожній адресі. Таким чином, ми гарантуємо відсутність претензій з боку податкової, податкової поліції та інших контролюючих органів до Вашої компанії в майбутньому. Коли виникає необхідність купити юридичну адресу в Києві?

 • при створенні нової юридичної особи в разі неможливості реєстрації за місцем проживання (прописку) одного із засновників такої юридичної особи.
 • при необхідності змінити юридичну адресу діючої компанії з будь-якої причини (проблеми з податковою, зміна складу засновників, перехід з одного району в інший і т.п.). Найбільш обґрунтоване рішення в такій ситуації - придбання права на використання юридичної адреси в надійної та перевіреної компанії. Така угода передбачає офіційну оренду невеликого приміщення і подальше поштове і секретарська обслуговування компанії за набутою юридичною

Переваги придбання юридичної адреси в Києві:

 • Економія коштів на оренду офісного приміщення;
 • Законні і реально існуючі підстави для використання;
 • Своєчасне поштово-секретарське обслуговування.
 • Великий вибір адрес у всіх районах міста. Чому саме ми? - Ми дуже не любимо «бюрократію». У своїй роботі ми прагнемо мінімізувати Ваші зусилля і тимчасові витрати при оформленні наших відносин і в процесі роботи в цілому. Вам не потрібно буде збирати комплекти документів для отримання юридичної адреси, дізнаватися про надходження листів і шукати відповідний офіс для того, щоб зустріти перевірку з податкової. Все це ми зробимо за Вас. Направьте свою енергію на розвиток Вашого бізнесу!
 • Реальна вартість юридичної  адреси, дозволить Вам в 10 разів скоротити витрати на утримання офісу в Києві.
 • Бездоганний сервіс, який формувався з урахуванням всіх побажань наших клієнтів.
 • Восьмирічний досвід роботи з державними органами дозволяє нам з упевненістю говорити про надійність наших юридичних адрес.
Юридична адреса Київ, купити юридичну адресу в Києві
Юридична адреса Київ, купити юридичну адресу в Києві
Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ