Продаж і купівля готового бізнесу в Києві – купити або продати бізнес

Продаж і купівля готового бізнесу в Києві – купити або продати бізнес

Каталог постійно актуалізується і оновлюється. Нові пропозиції з’являються щодня, а проданий або зарезервований бізнес знімається з публікації. Зараз близько 400 пропозицій, але їх число збільшується.

Нашим клієнтам важливо, що ми обходимося без посередників і напряму представляємо власників. Наші клієнти отримують актуальну інформацію з перших рук.

Який готовий бізнес продають і купують в Києві

Під терміном «готовий бізнес» розуміють діючу компанію, яка живе на ринку і приносить прибуток. Її утворює сукупність всіх матеріальних і нематеріальних активів. Всі вони передаються новому власнику.

  • Найчастіше у продажу зустрічаються роздрібні та інтернет-магазини, салони краси і перукарні.
  • Найбільш бажаний бізнес для покупки – всі вищезазначені, а також сфера громадського харчування, недорогі малі виробництва та готельні об’єкти.
  • Варіанти злиття, поглинання і інші пропозиції для великих інвесторів рідко публікуються у відкритому доступі. Щоб отримати їх, зв’яжіться з нами, або залиште заявку на дзвінок.

95% угод в Києві – це зміна власників у недорогих підприємств. Наш каталог представлений переважно ними. До них відносять малий і мікробізнес з вартістю до декількох мільйонів грн. Секрет популярності – недорогий готовий бізнес швидко виходить на окупність і має хороший потенціал розвитку.

3 поради:

  • Не бійтеся готового бізнесу. Він привабливий для інвестування, нехай і передбачає великі ризики.
  • Задавайте більше питань. Дізнайтеся тонкі моменти і нюанси бізнесу, який купуєте.
  • Чистоту угоди забезпечує договір. Користуйтеся послугами брокерів та юристів Астакс, щоб правильно оформити передачу бізнесу, мінімізувати ризики і захистити себе від недобросовісних дій.

Удачі в пошуках! Звертайтеся, щоб отримати більше інформації про зацікавив пропозиції, зв’язатися з власником і потрапити на перегляд або замовити додаткові послуги.

купити готовий бізнес, продати, продаж бізнесу Київ, Україна

Зв’язатися з нами

error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169
"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ