Реєстрація платником ПДВ

Отримання ПДВ, отримати ПДВ Київ. Реєстрація платником ПДВ ціна 1000 грн.

Порядок реєстрації особи як платника ПДВ регулюється статтями 180 - 183 Податкового кодексу України та регламентується Положенням про реєстрацію податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 р №1130 (зі змінами).
Статтями 181 та 182 Кодексу позначені умови для реєстрації особи як платника ПДВ, реєстрація особи як платника ПДВ може здійснюється як в обов'язковому порядку, так і за власним рішенням.
Відповідно до п. 181.1 ст. 181 Кодексу під обов'язкову реєстрацією як платника ПДВ підпадає особа, у якої загальна сума операції поставки товарів / надання послуг, що підлягають оподаткуванню відповідно з розділом V Кодексу, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної системи, нараховано (сплачено) такій особі на протягом 12 календарних місяців, сукупно перевищує 1 млн. грн. (Без урахування ПДВ), крім особи, яка є платником єдиного податку, першої - третьої групи.

Відповідно до пп. 183.1 та 183.2 статті 183 Кодексу для проведення такої реєстрації не пізніше 1 числа календарного місяця, що настає за місяцем, в якому вперше перевищено оборот, особа повинна подати до державної податкової інспекції за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) реєстраційну заявку платника ПДВ за формою № 1 -ПДВ.

Дана заявка подається особисто фізичною особою або безпосередньо керівником або представником юридичної особи - платника (в обох випадках з документальним підтвердженням особи та повноважень). Якщо юридичною або фізичною особою договір з ДПІ (ДПІ) про визнання електронних документів і отримано електронний ключ, реєстраційну заявку можна подати через інтернет.

Які документи необхідно подати для реєстрації платником ПДВ за власним бажанням?
Для реєстрації платників ПДВ необхідно подати заявку на реєстрацію Платника ПДВ за формою 1-ПДВ

Куди варто подавати заявку на реєстрацію платником ПДВ?
Заявка подається до податкової за вашим місцезнаходженням (місцем проживанням)

В який термін подається заявка 1 ПДВ у разі добровільної реєстрації платником ПДВ?

У разі добровільної реєстрації платником ПДВ, реєстраційна заявка подається не пізніше ніж за 20 календарних днів з початку нового податкового періоду, в якому плануєте бути платником ПДВ і будете мати право на податковий кредит складання податкових накладних.

В який спосіб треба подавати заявку ф. 1-ПДВ?

Способи подачі заявки:

  • особисто або представником як юридичної особи - платника до податкової за місцезнаходженням;
    платники податків, які уклали з відповідними податковими договір про визнання електронних документів, можуть подати заявку ф. 1-ПДВ в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб;
  • реєстраційну заяву про добровільну реєстрацію як платника податку знову суб'єктом господарювання може бути подана державному реєстратору як додаток до заяви про державну реєстрацію, що подається для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця.
  • Електронна копія реєстраційної заяви, виготовлена ​​шляхом сканування, передається державним реєстратором до контролюючих органів одночасно з відомостями з ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця відповідно до ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань ».


Яким документом підтверджується реєстрація платника ПДВ?Реєстрація платником ПДВ підтверджується випискою з реєстру платників податку на додану вартість (форма виписки встановлена ​​Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 №1130 зі змінами та доповненнями). Як отримати виписку з реєстру платників податку на додану вартість?

Для отримання виписки з реєстру платників податку на додану вартість до контролюючого органу за місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків необхідно подати запит за формою 1-ПДВ (форма запиту встановлена ​​Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11. 2014 № 1130 зі змінами та доповненнями).
Термін надання виписки з реєстру платників податку на додану вартість?

Протягом 2-х робочих днів, наступних за днем ​​отримання запиту, контролюючий орган надає безкоштовно і безумовно виписку з реєстру платників податків.

Перевірити статус платника ПДВ Реєстрація платником ПДВ Отримання ПДВ Київ Отримати ПДВ в Києві Отримання ПДВ Отримання ПДВ, отримати ПДВ в Києві. Реєстрація платником ПДВ

Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ