Реєстрація Благодійного фонду

РЕЄСТРАЦІЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ в Києві, Отримання статусу непрібутковості

Є питання относительно процедури создания фонду?

Перший раз зіткнуліся з неприбуткових організацією?

Не знаєте з чого почату?

Наберіть нас прямо зараз и ми докладно відповімо на всі Ваші запитання Стоимость послуги (включаючі всі Платежі и збори) складає: 5000,00 грн. *

Загальний термін реєстрації становить 3 дні*

У вартість включено: консультація з питань створення та діяльності фонду; розробка установчих документів (статут, протокол); оплата реєстраційного збору; оплата послуг нотаріуса по посвідченню суб'єктом ЗЕД на митниці; оплата послуг нотаріуса з оформлення довіреності; заповнення і подача держреєстратору картки і всіх необхідних документів для реєстрації фонду; виготовлення печатки; постановка на облік у фіскальних органах; отримання виписки про державну реєстрацію.

ОТРИМАННЯ статусу неприбуткової організації Як благодійні, так і громадські організації можна включити до реєстру неприбуткових установ і організацій, який веде державна податкова інспекція. загальний термін становить 30 днів

РЕЄСТРАЦІЯ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ під ключ в Києві

Що потрібно для реєстрації благодійної організації?

Надати нам наступну інформацію:

  • Найменування благодійної організації;
  •  Мета і сфери благодійної діяльності;
  • Органи управління благодійної організації, їх склад, компетенція, порядок діяльності та прийняття ними рішення; •
  • Порядок призначення, вибору або затвердження членів органів управління благодійної організації;
  • Умови і порядок прийняття до складу учасників благодійного товариства або благодійного фонду, права і обов'язки їх учасників, а також порядок їх виключення. Що Ви отримуєте після завершення реєстрації благодійної організації?

Опис з кодом (для доступу до електронної версії Статуту на сайті Мін'юсту); • Виписку з ЄДР; • Довідку статистики; • Статут, оприлюднений на офіційному сайті Мін'юсту; • Друк на автоматичній оснащенні; • Подача в податкову про надходження на роботу керівника.

Благодійна організація - це юридична особа, установчі документи якої визначають його благодійну діяльність в одній або декількох сферах, визначених Законом, як основну мету його діяльності. Благодійна діяльність - це добровільна особиста або майновий допомогу для досягнення визначених Законом цілей, не передбачає отримання благодійником прибутку, а також сплати будь-якої винагороди або компенсації благодійнику від імені або за дорученням бенефіціара.

Благодійним товариством є благодійна організація, яка створена не менш як двома засновниками та діє на підставі статуту. Благодійною організацією є благодійна організація, установчий акт якої визначає активи, один або кілька засновників передають для досягнення цілей благодійної діяльності за рахунок таких активів та / або доходів від таких активів. Установчий акт благодійної установи може міститися в заповіті. Засновник або засновники благодійної установи не беруть участі в управлінні благодійною організацією. Благодійна установа діє на підставі установчого акту.
Благодійним фондом є благодійна організація, яка діє на підставі статуту, має учасників та управляється учасниками, не зобов'язані передавати цій організації будь-які активи для досягнення цілей благодійної діяльності. Благодійний фонд може бути створений одним або кількома засновниками. Активи благодійного фонду можуть формуватися учасниками та / або іншими благодійниками.

Реєстрація Благодійного фонду в Києві, БФ Київ
Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ