Припинення діяльності ФОП

Припинення діяльності ФОП, ліквідація ФОП, закрити ФОП

У разі припинення платником єдиного податку провадження господарської діяльності податкові зобов'язання зі сплати єдиного податку нараховуються такому платнику до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому анульовано реєстрацію за рішенням контролюючого органу на підставі отриманого від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, який є платником єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, в якому відповідним контролюючим органом отримано від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення.

Фізичні особи, щодо яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням, подають податкову декларацію за останній базовий податковий (звітний) період, в якому відображаються виключно доходи від здійснення підприємницької діяльності, протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності. У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем ​​закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрація припинення підприємницької діяльності.

У разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця його останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності такої фізичної особи.

Згідно порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, в разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності страхувальників, такі особи зобов'язані подати самі за себе звіт із зазначенням типу форми «ліквідаційна», де останнім звітним періодом є період з дня закінчення попереднього звітного періоду до дня державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Таким чином, правильний алгоритм дій буде наступним:

 • Подача заяви держ. реєстратору про реєстрацію припинення підприємницької діяльності.
 • Подача річних звітів, якщо вони не представлені раніше.

 • У випадку, якщо ФОП був на єдиному податку - оплата єдиного податку та ЄСВ за місяць, в якому було подано заяву держреєстратору. Якщо не було сплачено ЄСВ попереднього періоду - його також необхідно сплатити.

 • У випадку, якщо ФОП знаходиться на загальній системі оподаткування - оплата ЄСВ за місяць, в якому було подано заяву держреєстратору.

 • Подача ліквідаційних звітів.

 • Закриття рахунку в банку, якщо він був відкритий.

Пакет

ЛІКВІДАЦІЯ ФОП

Вартість (грн.)
Київ
Прискорена ліквідація ФОП Термін виконання: 1 робочий день.1 000
Ліквідація ФОП з перевірками контролюючих органівПроцедура ліквідації ФОП з перевірками включає в себе наступні етапи:
 • Реєстратору подається заява на початок процедури ліквідації ФОП.
 • Відбувається зняття Вас з обліку в наступних органах: податковій;
  центрі зайнятості;
  фондах соціального страхування;
  пенсійному фонді.
 • Всі перераховані вище процеси супроводжуються відповідними перевірками.
  - Відбувається закриття банківського рахунку (за наявності).
  - Знищення печатки (при наявності).
 • Термін виконання: від 3-5 місяців.
5000

Прекращение деятельности ФЛП, ликвидация ФОП, закрыть Киев

Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ