Податкові спори

Податкові перевірки, податкові спори, супровід перевірок

Податкові перевірки З усіх негараздів, які можуть трапитися на шляху підприємця з будь-яким стажем і досвідом, більшою прийнято вважати позапланову податкову перевірку. Навіть якщо всі документи в повному порядку, можуть виникнути непорозуміння, які загрожують штрафом.
Податкову перевірку проводить податковий орган контролю та обчислення податків, а також контролю своєчасною сплатою податків. Щоб уникнути будь-яких неприємностей, які може доставити податкова перевірка, варто періодично консультуватися з податковим юристом. Але як би там не було, кожен зобов'язаний знати свої права, щоб захиститися від позапланового вторгнення.

Чи не кличте самі

Природно, сказано не без перебільшення. Але той факт, що більшість перевірок здійснюються з вини самого підприємця, має місце бути. Коли до вас можуть прийти з перевіркою:
- порушення виявлені у ваших партнерів;
- інформація про можливі порушення надійшла від державних органів місцевості або від органів самоврядування;
- про порушення повідомляє споживач від першої особи; - несанкціоноване поширення продукції;
- якщо порушення були виявлені під час попередніх перевірок;
- про порушення заявили співробітники, які не оформлені офіційно або з них стягується плата, про яку не звітують перед державою; - порушені терміни надання документації податковим службам. У разі якщо якийсь із зазначених вище пунктів порушений, велика ймовірність, що вас чекає податкова перевірка.

Не все втрачено

Уникнути перевірки або хоча б пом'якшити її наслідки можна звернувшись до професійних податковим юристам, які не тільки проконсультують з приводу подальших кроків, а й допоможуть розв'язати податкові спори.

Податкові спори - це правові відносини, які виникають між стороною платника податків та податковими органами, коли права одного боку порушені. Податкові спори мають на увазі відновлення прав сторони, яка постраждала. Зауважимо, що українське законодавство не передбачає пряме оскарження акту податкової перевірки, але дає можливість наполягати на перегляді рішення адміністрації податкової служби. Ви можете скористатися можливістю:

- адміністративного оскарження результатів перевірки; - судового оскарження. Для того, щоб не ламати голову в процесі вивчення податкових кодексів, пропонуємо вам звернутися за допомогою в агентство «ASTAX». Вам якісно, ​​доступно нададуть юридичну допомогу, підберуть оптимальний варіант вирішення проблеми і втілять його в життя. Агентство «ASTAX» - це ваша гарантія успішного вирішення податкових спорів (суперечок з ДПС).

Можливі причини податкових суперечок:

Повідомлення державної фіскальної служби (податкової) Ви не згодні з податковим повідомленням-рішенням і збираєтеся його оскаржити

Акт державної фіскальної служби (податкової) Ви не згодні з актом проведеної податкової перевірки і збираєтеся її оскаржити

Перевірка державної фіскальної служби (податкової) Ви не згодні з самим фактом проведення перевірки, вилучення документації Протиправні дії з боку державної фіскальної служби (податкової)
Ви вважаєте протиправними дії, вчинені щодо Вас представниками податкової

Необгрунтований вплив
Ви вважаєте необгрунтованими заходи адміністративного впливу - штрафні санкції, пеню
Відшкодування ПДВ
Вам необґрунтовано відмовлено у відшкодуванні ПДВ або ПДВ відшкодовано не в повному обсязі

Вартість послуг договірна.

 

Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ