Ліквідація ТОВ «під ключ» Київ і Україна. Вартість послуги ліквідації ТОВ 10 000 грн. Без доплат.

Л іквідація підприємства Київ, законні варіанти закриття фірми в Україні: Альтернативна ліквідація, Офіційна ліквідація ТОВ, Банкрутство ТОВ.

Як показує практика, в більшості випадків, підприємство можна продати не вдаючись до альтернативної ліквідації, а можливо ще й заробити

Наша компанія близько п’яти років надає повний комплекс юридичних послуг для бізнесу. Основний профіль діяльності нашої компанії – ліквідація підприємств усіх видів, у тому числі ліквідація ТОВ Київ. Наші юристи мають хороші практичні навички і забезпечують краще правове рішення всіх проведених робіт. Ми гарантуємо професіоналізм, висока якість на всіх етапах процесу, індивідуальний підхід до вирішення ваших завдань і повну конфіденційність наданої інформації.

СПОСОБИ ЛІКВІДАЦІЇ ФІРМ:

Серед фірм, що пропонують послуги з ліквідації ТОВ, використовуються наступні способи завершення діяльності:

Продаж фірми.

Якщо Ваша фірма: не має боргів; звітність вся здана; ви готові почекати з пошуком покупця; то вартістю 3000 грн.

 • Альтернативна ліквідація ТОВ за 2 дні (Викуп).

  Викуп ТОВ в Києві до 2 дні за 10 000 грн. В ціну включені офіційні платежі та вартість нотаріальних послуг (1 засновник).

 • Офіційна ліквідація юридичної особи. виключення даних про компанії з ЄДР, анулювання установчих документів та знищення печатки. В організації проводиться перевірка Податкової служби, Центру зайнятості, Фонду тимчасової втрати працездатності, Фонду нещасних випадків, Пенсійного Фонду за три роки діяльності підприємства. Порядок і процедура ліквідації ТОВ.
 • Банкрутство ТОВ, як закрити підприємство найбільш дорогий і складний з технічної сторони спосіб припинення діяльності організації.

Ви хочете швидко, правильно і законно ліквідувати підприємство? Самостійно провести процедуру ліквідації фірми, уникнувши помилок, складно.

Ліквідація ТОВ без податкових перевірок – це гарантія захисту від необґрунтованих фінансових втрат і нерозв’язних проблем. Перед початком процесу ліквідації ТОВ наші фахівці проведуть аудит бухгалтерського і податкового обліку підприємства і запропонують Вам найбільш адекватний спосіб ліквідації. Ми допоможемо вам ліквідувати ТОВ без негативних наслідків в майбутньому. Ліквідація ТОВ – ЗАКОННО, ШВИДКО І ДОСТУПНО!

Юридичний і бухгалтерський супровід процедури ліквідації підприємств позбавить вас від необхідності вникати в усі тонкощі законодавства. Проходження всього процесу закриття ТОВ «під ключ» ми беремо на себе.

Відповідальність колишнього керівництва.

Важливо пам’ятати, що керівник компанії несе відповідальність за всі дії, вчинені організацією в період його управління, аж до моменту закриття, або продажу фірми. Потім з нього знімаються зобов’язання, пов’язані зі здачею звітності.

або заповніть відповідну форму на сайті, вказавши свій номер. Наші співробітники оперативно зв’яжуться з Вами і детально проконсультують по будь-яких питань, що стосуються вартості послуг з ліквідації ТОВ і наявних варіантів.

СПОСОБИ ЛІКВІДАЦІЇ ФІРМ

пакет

ліквідація підприємств

Базова вартість
Київ, Україна
продаж фірми
 • Звітність в повному порядку;
 • Підприємство з оборотами, без оборотів.

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

  • Пошук клієнта;
  • Супровід продажу фірми;
  • Базова вартість послуги (фірма без проблем і з звітністю).

* В большинстве случаем наши услуги оплачивает покупатель компании.

від 0 до 3000 грн.

Альтернативна ліквідація

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ:

 • Викуп фірми.
 • Внесення змін до ЄДР.
 • В ціну включені офіційні платежі та вартість нотаріальних послуг (1 засновник) від 1 до 3 днів.
 • Без доплат!

Якщо Ваша фірма:

 • не має боргів, звітність вся здана, то вартість «швидкої ліквідації» – 10 000 гривень.
Якщо є ті чи інші нюанси, то вартість такої ліквідації від 12 000 грн.
10 000 грн.*

Офіційна ліквідація компанії

 • Проходження перевірок в державних органах зі зняттям з обліку; Внесення запису про припинення в Державному реєстрі; від 4 до 9 місяців Базова вартість послуги (фірма без проблем і з звітністю).

від 15 000 грн.*

Закрити підприємство, ТОВ шляхом Банкрутства

 • Представництво інтересів клієнта в справах про банкрутство, під час будь-якої судової процедури і т.д.

договірна

* Кожен наступний засновник + 500 грн. Ціни вказані для підприємств з реєстрацією в м. Києві, вартість послуг в інших регіонах України за домовленістю. Новий власник нерезидент 16 000 грн.

Ліквідація ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю – засноване однією або кількома юридичними та / або фізичними особами господарське товариство, статутний капітал якого розділений на частки; учасники товариства не відповідають за його зобов’язаннями і несуть ризик збитків, пов’язаних з роботою товариства, в межах вартості належних їм часткою або акцій в статутному капіталі товариства.

Ліквідація підприємства (Підприємство – самостійний, організаційно-відокремлений господарюючий суб’єкт з правами юридичної особи, який виготовляє і збуває товари, виконує роботи, надає послуги).

Ліквідація ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю (скорочено «ТОВ» або «ТзОВ») – організація, суб’єкт господарювання, Статутний капітал якої поділеній на Частки, розмір якіх встановлюється статутом товариства. Товариство з обмеженою відповідальністю є різновідом господарських товариств).

Що наші клієнти говорять:

Ліквідація ТОВ у Києві, Ліквідація ТОВ у Києві, Ліквідація підприємства в Києві, Закрити ТОВ в Києві, Закрити ТОВ в Києві, Закрити підприємство в Києві, ліквідація ТОВ шляхом продажу, ліквідація ТОВ без перевірок,
Швидка експрес ліквідація ТОВ ТОВ, Ліквідація підприємства, Ліквідація фірми, ліквідація підприємств, ліквідація фірм, закрити ТОВ, термінова ліквідація підприємств, експрес ліквідація ТОВ, швидка ліквідація ТОВ, ліквідація ТОВ, ліквідація фірм, вартість ліквідації ТОВ, як закрити ТОВ, закриття ооо, ліквідація підприємств київ, ліквідація ТОВ через продаж, закрити фірму, ліквідація ооо через продаж, термінова ліквідація ооо, швидка ліквідація ооо, експрес ліквідація ооо київ, закрити тов, закрити тов київ

ЛІКВІДАЦІЯ ТОВ, Ліквідація підприємств Київ, Ліквідація ТОВ

Закриття організації, зареєстрованої у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю, вже багато років є найпопулярнішою юридичною послугою в Києві. Простота процесу, низька вартість, короткі терміни оформлення – в Києві на все потрібно не більше шести місяців – зробили товариство з обмеженою відповідальністю наймасовішою правовою формою ведення бізнесу. Наша компанія розробила декілька варіантів – від підготовки пакета документів для самостійного закриття, до варіанту “під ключ”. Наші юристи дадуть відповідь на всі ваші запитання, складуть список необхідних документів і приступлять до роботи.

Ліквідація товариства з обмеженою відповідальністю – видалення інформації про компанію з державного реєстру. Після завершення процесу компанія може вважатися закритою.