Експрес ліквідація

Експрес ліквідація підприємства. альтернативна ліквідація ТОВ

Необхідність в ліквідації підприємства виникає в різних ситуаціях. Цілком можливо, що припинення діяльності пов'язано з банкрутством ТОВ, або за рішенням засновників - проте, завжди варто пам'ятати, що існує підприємницький ризик, який виникає при реєстрації фірми або іншої організаційно-правової форми, і здатний в будь-який момент призвести до закриття. Банкрутство є одним з небагатьох легальних способів ліквідувати підприємство. Варіанти закриття фірми відбираються в залежності від стану, її фінансово-господарських справ на момент прийняття рішення про ліквідацію.

Офіційна ліквідація ТОВ рекомендується тому випадку, якщо вся документація правильно велася, а звітність подавалася вчасно. Даний варіант найбільш привабливий для тих фірм, які не вели діяльність, або ж здійснювали її досить в короткий термін.

Рішення проблемної ситуації - альтернативна ліквідація.

Якщо ж стан фірми можна назвати, як «проблемне», то в такому випадку застосовується процедура банкрутства, яка здійснюється без виїзної податкової перевірки. «Проблемною» є те ТОВ, яке має критичними заборгованостями за кредитами перед контрагентами або державним бюджетом, або ж по якій проводяться слідчі заходи через недобросовісних контрагентів.

Допоміжним методом прискореної ліквідації ТОВ є «альтернативна ліквідація ТОВ», яка дозволяє позбавити підприємство від деяких додаткових зобов'язань. Якщо дуже важливо під час процедури банкрутства будь-яким чином уникнути виїзної податкової перевірки - це дозволить експрес ліквідація підприємства.

Альтернативна ліквідація ТОВ має на увазі під собою зміну керівника і засновників підприємства. У процесі здійснення даної процедури, юристи здатні зробити повний правовий аналіз наслідків і виявити всі ризики можливої ​​відповідальності для керівника підприємства. Завданням виконавців такої «ліквідації ТОВ" може стати і вивчення інших можливостей, здатних допомогти вирішити ситуацію з припиненням діяльності, крім звичайної заміни власників.

Важливо, що подібний метод ліквідації є законним! І власнику підприємства припадуть до душі стислі терміни виконання робіт і відсутність негативних наслідків в майбутньому, пов'язаних з подальшою діяльністю ТОВ. Часто цей спосіб користується попитом в тих випадках, коли ліквідація необхідна в стислі терміни.
Метод «експрес ліквідації підприємства» можна віднести до альтернативних, якщо планується, що банкрутство не планується робити привселюдно. Також для припинення діяльності можуть бути використано злиття з іншим підприємством або ж приєднання до іншої установи.

Порядок проведення офіційної ліквідації - для порівняння.

  1. Після прийняття рішення про ліквідацію, відсилається письмове повідомлення про припинення діяльності. Призначається ліквідаційна комісія або ліквідатор;
  2. Ліквідатор чи ліквідаційна комісія повідомляє про проведення ліквідації в ЗМІ, а також оголошує терміни, протягом яких кредитори можуть пред'явити претензії. При цьому самі кредитори повідомляються письмово. Також складається дебіторська заборгованість. Якщо підприємство не має коштів для оплати боргів, можливе прийняття рішення про реалізацію майна з торгів, або початок процедури банкрутства;
  3. Кредиторські вимоги задовольняються в особливому порядку. В першу чергу виплачуються компенсації, пов'язані зі збитком для здоров'я, а тільки після цього - оплата за трудовими договорами, вихідній допомозі, виплата авторам відповідно до раніше укладених домовленостей. Далі розглядаються претензії кредиторів за зобов'язаннями, забезпечених заставою майна ліквідованої організації і згодом вже заборгованості перед бюджетом та позабюджетними фондами;
  4. По закінченню строку пред'явлення претензій кредиторами, ліквідаційна комісія складає проміжний баланс. Стверджується він засновниками і погоджується з реєструючим органом. Після погашення всіх боргів може залишитися майно - воно залишається особистою власністю засновників, і розподіляється відповідно до їхніх часток у статутному капіталі;

Закінчення ліквідації можливо тільки після проведення податкової перевірки. У тому випадку, якщо порушень не буде виявлено, закриття фірми є остаточним, і проводиться зняття з обліку.

Експрес ліквідація підприємства, Експрес ліквідація ТОВ вартість 10 500 грн. (зі звітністю і без боргів) 12 500 без звітності (1 власник).

Експрес ліквідація підприємства, альтернативна ліквідація ТОВ
Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ