Бухгалтерське обслуговування

БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ І СУПРОВІД, ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
Бухгалтерське обслуговування організацій і підприємців

Ви хочете займатися бізнесом, не думаючи про ведення бухгалтерського обліку, але маючи в будь-який момент можливість, проконтролювати його правильність? Ми допоможемо Вам в цьому. Агенство «as-TAX» візьме бухгалтерське обслуговування ФОП або ТОВ в Києві і повний бухгалтерський супровід Вашого бізнесу на себе!

Ми знімаємо питання ведення бухгалтерського та кадрового обліку в компаніях малого бізнесу і ФОП, в некомерційних організаціях, керівники яких:

тільки відкривають ТОВ / реєструються як фізична особа - підприємець;
- хочуть знати, як правильно оформити знову прийнятого співробітника так, щоб потім не виникло питань з його звільненням у разі, якщо він буде погано виконувати свої посадові обов'язки;
- бажають повного взаєморозуміння з податковою інспекцією;
не готові платити штрафи за несвоєчасні повідомлення податкових органів і різних фондів на самому початку роботи підприємства через те, що вчасно не подбав про бухгалтерський обслуговуванні і бухгалтерському супроводі свого бізнесу;
- спочатку хочуть правильно поставити ведення бухгалтерського обліку та податкового обліку;
- мають намір своєчасно здавати звітність в податкову і фонди з правильними розрахунками податкових платежів;
бажають привести в порядок запущений документообіг і відновити бухгалтерську звітність ТОВ за попередні звітні періоди;
- прагнуть уникнути пені та штрафів за помилки в обчисленні податків і відразу правильно вести бухгалтерський облік підприємства;
- хочуть правильно складати документи - накази, розпорядження, посвідчення про відрядження, розраховувати зарплату, допомогу по тимчасовій непрацездатності та різні соціальні виплати співробітникам;
розуміють, що необхідно точно в призначений термін надавати податкові декларації до податкової інспекції;
- усвідомлюють, наскільки важливо для розвитку бізнесу враховувати доходи і витрати організації;
- знають, що треба в встановлені терміни надавати документи в ГФС, необхідні для здійснення податкової перевірки.
Проблеми з ведення бухгалтерського та податкового обліку у фірми з'являються, як правило, через відсутність кваліфікованого бухгалтерського обслуговування та бухгалтерського супроводу. Хороший бухгалтер - як штатна одиниця, якій треба платити заробітну плату і податки з цієї зарплати, розробляти функціональні обов'язки, контролювати діяльність, і думати, чи правильно здана звітність - занадто дорого для малого бізнесу.

Малому бізнесу (як ФОП, так і ТОВ) далеко не завжди вигідно ведення бухгалтерського обліку в рамках компанії. Набагато вигідніше ведення бухгалтерського обліку передати сторонньому виконавцю - тобто доручити бухгалтерське обслуговування аутсорсингової компанії. Бухгалтерський супровід бізнесу при цьому не вимагає занадто багато ресурсів організації.

До того ж, найчастіше, коли організація тільки починає свою діяльність, її керівник не може знати всіх нюансів оподаткування, і, найчастіше, нікому підказати і проконсультувати його про правильне ведення бухгалтерського обліку, що призводить до неприємностей з боку контролюючих органів.

На додаток до всього, дуже часто змінюються закони, бланки, правила їх заповнення. Як ми з Вами можемо бачити, все говорить на користь того, щоб зрадити ведення бухгалтерського обліку в нашу компанію. Бухгалтерське обслуговування ФОП та ТОВ в Києві - наша спеціалізація!

І Ви і ми розуміємо, що не можна однаково добре розбиратися у всьому. Ви професіонал у своїй сфері діяльності, при цьому ведення бухгалтерського обліку є супутнім процесом для Вашого бізнесу, і від нього нікуди не дітися.

БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, БУХГАЛТЕРСЬКИЙ СУПРОВІД, ВЕДЕННЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ФОП І ТОВ В КИЄВІ
Вивчити самостійно НК України, освоїти ведення бухгалтерського обліку. Але подумайте, скільки Вашого часу та сил буде займати спочатку самоосвіта, потім підготовка звітності до податкової та Фонди, а потім виправлення того, що зроблено неправильно в зв'язку з тим, що нюанси оподаткування дуже великі. Чи не простіше відразу передати бухгалтерське обслуговування фірмі, яка професійно займається бухгалтерським супроводом в Києві?
Бухгалтерське обслуговування, бухгалтерський супровід, ведення бухгалтерського обліку ТОВ та ФОП в Києві
Ще раз повторимо, вести бухгалтерський облік доведеться в БУДЬ-ЯКОМУ випадку, який би варіант Ви не вибрали.

Хочемо Вас попередити!

При недотриманні термінів здачі податкових декларацій та сплати податків, при не якісному веденні бухгалтерського обліку податкові органи можуть нараховувати пені та штрафи, заблокувати розрахунковий рахунок підприємства, звернути стягнення на майно підприємця або організації.

Це може привести бізнес на межу банкрутства, а керівника, в окремих випадках, і до кримінальної відповідальності. Зателефонуйте нам зараз, і ми візьмемо на себе бухгалтерське обслуговування Вашого бізнесу.

З нашим бухгалтерським супроводом набагато простіше жити і працювати в обраній Вами ніші.

Запущена ситуація з веденням бухгалтерського та податкового обліку вимагає від підприємця значних витрат часу і фінансів для наведення порядку. І чим довше відкладається вирішення цієї проблеми «на потім», тим відчутніше будуть наслідки.

В першу чергу - це, звичайно, колосальні збитки, як тимчасові, так і фінансові. Величезні штрафи, пені, коригувальні звіти, «заморозка» розрахункових рахунків, податки та інше. Все це не сприяє розвитку бізнесу, а, навпаки, може призвести до закриття вашої організації. Ваш бізнес може закінчитися, ледь розпочавшись. Укладіть договір на бухгалтерське обслуговування з агенцією «as-TAX»!

Несплата податків до бюджету може призвести до залучення платника податків до відповідальності. Згідно Налоговоve Кодексі кожну особу (як фізичне так і юридична) зобов'язане сплачувати законом встановлені податки і збори. Невиконання особою покладених на нього обов'язків є правопорушенням, за яке встановлена ​​податкова, адміністративна та кримінальна відповідальність.

Податкові органи мають право стягнути з платника податків штраф, пені та суму недоїмки, а також заблокувати розрахунковий рахунок, і тоді фірма не зможе здійснювати свою господарську діяльність. Ведення бухгалтерського обліку має бути якісним!

Але найголовніший недолік мало професійного бухгалтерського обслуговування - втрата Вашого часу на «ходіння» по сайтах і форумах в надії знайти зрозумілу і докладну інформацію. Цей час може бути використано на розвиток Вашого бізнесу.

БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ І СУПРОВІД, ВЕДЕННЯ

Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ