Купити будівельну фірму Київ. Купити будівельну компанію. Купити готову будівельну фірму в Києві. Готова будівельна ліцензія. купити фірму з ліцензією СС3. купити фірму з ліцензією СС2

У глобальній мережі Інтернет, а також в інших джерелах інформації нерідко можна зустріти оголошення «куплю ТОВ з ліцензією», «куплю фірму з ліцензією», «куплю будівельну фірму» і т.п. Але навіщо ж людям купувати підприємства, якщо їх можна зареєструвати і самостійно оформити ліцензію?

На перший погляд, все просто. Готуємо документи, подаємо їх в органи державної реєстрації та нове підприємство зареєстроване. Після цього, звертаємося до відповідного ліцензійного органу і отримуємо ліцензію. Але не все так просто, як здається.

У нашій країні вся система державних органів побудована таким чином, щоб максимально ускладнити і затягнути процес оформлення документів. Крім того, для кожного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, встановлені спеціальні вимоги, іменовані ліцензійними умовами. Зокрема, Вам доведеться забезпечити відповідну матеріально-технічну базу підприємства, найняти працівників, рівень кваліфікації яких повинен відповідати зазначеним вимогам, а також виконати безліч інших формальностей.

З огляду на таку величезну кількість перешкод на шляху до створення своєї компанії і отримання на неї ліцензії, набагато простіше і доцільніше не витрачати дорогоцінний час на проходження бюрократичних процедур, а відразу купити вже готову компанію з відповідною ліцензією, свідченням платника ПДВ і т.п. Тим більше що на ринку надано багато пропозицій продажу готових фірм.

Як же не загубитися в такій великій кількості пропозицій і купити саме ту компанію, яка Вам потрібна?

Наша компанія, багато років успішно працює в сфері надання юридичних послуг, пропонує Вам свою кваліфіковану допомогу в процесі оформлення угоди купівлі-продажу готової компанії. З огляду на сформований механізм співпраці нашої компанії з контролюючими органами, ми гарантуємо Вам покупку або продаж підприємства з оборотами, ліцензією, ПДВ, позитивною кредитною історією і т.п. буквально за кілька днів.

Якщо Ви бажаєте купити фірму з ліцензією, ПДВ і т.п., телефонуйте прямо зараз і наші фахівці запропонують Вам самі кращої варіанти співпраці!

Реєстрація будівельної компанії від 1500 у.о.

Термін отримання ліцензії від 14 днів. допомагаємо отримати будівельну ліцензію навіть без усього необхідного обладнання та персоналу.

Готова будівельна компанія від 3000 у.о. З готової будівельною компанією вже можна працювати відразу після переоформлення (1 -2 дня)

Продовження і доповнення ліцензії від 900 у.о.

Допоможемо доповнити пункти дозволених видів робіт або продовжити ліцензію старого зразка за новими правилами і отримати на безстроковій основі.

Купити будівельну фірму Київ. Будівельна компанія під «ключ». Купити будівельну фірму з ліцензією. Купити будівельну фірму Київ. Купити будівельну компанію. Купити готову будівельну фірму в Києві. Готова будівельна ліцензія. купити фірму з ліцензією СС3. купити фірму з ліцензією СС2. Купити будівельну фірму з ліцензією Київ і в Україні. Купити готову будівельну фірму. Купити готову будівельну компанію. Купити будівельну компанію з оборотами. Купити будівельну фірму з діяльністю. Готова будівельна фірма купити. Готова будівельна компанія. Готова будівельна ліцензія. Купити фірму з ліцензією СС3. Купити фірму з ліцензією СС2.