Аутстаффінг

Аутстаффінг персоналу, Вартість аутстаффінгу Київ за найкращою ціною, переваги аутстаффінгу

Аутстаффінг - це виведення персоналу за штат компанії. При аутстаффінгу персонал укладає трудові договори не з фірмою, яка є роботодавцем, а з провайдером, або аутстаффером.

Поява аутсорсингу та лізингу персоналу спростило ведення кадрової політики багатьох організацій. Ще одну подібну кадрової технологією є аутстаффінг персоналу. Він заснований на тому, що підприємство виводить своїх співробітників за штат, а потім регулює трудові взаємовідносини з ними на основі цивільно-правового договору.

Говорячи про аутстаффінгу простими словами, можна сказати, що з його допомогою компанія переводить своїх співробітників в іншу компанію.

Компанії можуть мати різні підстави для впровадження аутстаффінгу. Основні з них такі:

1. Небажання містити в своєму штаті співробітників, які ще не подолали випробувальний термін або не підтвердили свій професіоналізм і навички.

2. Прагнення залучити до роботи фахівців з інших міст і регіонів, при цьому не відкриваючи там філії і представництва.

3. Намір отримати правову захищеність щодо управління персоналом.

4. Бажання знизити витрати на утримання одного співробітника, знизити витрати на управління персоналом, отримати вигоди при розрахунку соціального податку.

5. Бажання зменшити кількість штатних співробітників, не втративши при цьому цінних професіоналів.

6. Бажання позбутися від проблем, які можуть виникнути в процесі численних перевірок персоналу державними службами.

Переваги аутстаффінгу:
1. Скорочення витрат коштів на ведення кадрового обліку і адміністрування, позбавлення себе від необхідності розраховувати і перераховувати податки по кожному співробітнику і оформляти відповідну документацію.
2. Скорочення витрат на пошук кваліфікованого персоналу і утримання цінних співробітників на їх робочих місцях, позбавлення себе від інших проблем, пов'язаних з набором персоналу.
3. Можливість використовувати працю працівників для виконання сезонних робіт, не оформлюючи їх у постійний штат.
4. Рішення проблем, пов'язаних із заповненням «непопулярних» вакансій.
5. Зниження правової та юридичної відповідальності за персонал.
6. Відсутність проблеми зайвої плинності кадрів.
7. Можливість максимально оптимізувати штатний розпис.
8. Можливість продовжувати використовувати спрощену систему оподаткування, навіть якщо кількість співробітників перевищують допустиму норму.
9. Зростання інвестиційної привабливості підприємства.
10. Позбавлення себе від проблем, пов'язаних з перевірками працюючого персоналу сторонніми службами (наприклад, міграційної).

Вартість аутстаффінгу Київ визначається кількістю персоналу, розміром фонду оплати праці та іншими деталями. Загальна вартість аутстаффінгу визначається двома складовими: фактичними витратами на виплату заробітних плат і, власне, гонорару аутстаффера. Витрати на виплату зарплат складаються з суми виплати та податкових платежів: податку на доходи фізосіб, військового збору та єдиного соціального внеску. Розмір нашої винагороди визначається кількістю персоналу, загальним розміром фонду оплати праці та іншими деталями. Мінімальна сума нашого винагороди становить 1500 гривень.

Аутстаффінг персоналу, Вартість аутстаффінгу Київ за найкращою ціною, переваги аутстаффінгу
Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ