Аудиторські послуги

Аудиторські послуги, аудит ПДВ, Аудит основних засобів, Аудит Київ

Наша компанія має великий досвід проведення аудиту та надання ряду інших аудиторських послуг компаніям різних видів діяльності. Це компанії паливно-енергетичного комплексу, гірничо-металургійного та хімічного комплексів, сфера телекомунікацій, інвестиційно-будівельні компанії, транспортні та авіакомпанії, компанії оптової і роздрібної торгівлі, сфера послуг.

Ми здійснюємо як обов'язковий, так і ініціативний аудит.Аудит, проведений з ініціативи менеджменту або власників бізнесу, може бути як комплексним, так і тематичним, з вивченням якогось з аспектів бухгалтерського і податкового обліку. Найбільш часто зустрічаються випадки тематичного аудиту наступні:

  1. Аудит ПДВ.
  2. Аудит податку на прибуток.
  3. Аудит правильності нарахування та сплати всіх видів податків, що підлягають сплаті компанією-клієнтом.
  4. Аудит основних засобів.
  5. Аудит дебіторської та кредиторської заборгованості.
  6. Аудит виробництва.
  7. Аудит однієї або декількох окремих фінансово-господарських операцій.

Для компаній, власниками яких є нерезиденти, компаній, які виходять на міжнародні фінансові і фондові ринки, ми проводимо аудит за Міжнародними Стандартами Аудиту з наданням висновку англійською мовою.

Також ми проводимо комплексні дослідження законодавства з наданням офіційного аудиторського висновку.
Вартість аудиторських послуг визначається такими факторами:

Вид діяльності компанії і інтелектуальна складність бухгалтерського обліку.
Обсяги документообігу компанії.
Якість ведення обліку.

Якість ведення обліку визначається такими факторами, як наявність і повнота всієї прибуткової і видаткової первинної документації, правильна система її зберігання, відповідність електронної бази даних бухгалтерської програми первинним документам, коректна генерація звітності на основі електронної бази даних, своєчасна здача всієї звітності. Залежно від цього параметра трудомісткість проведення аудиторської перевірки може відрізнятися в ту чи іншу сторону в кілька разів.

Для визначення вартості аудиторських послуг наші співробітники виїжджають на територію компанії-клієнта, вивчають реєстри первинної документації, бази даних бухгалтерської програми, бухгалтерську, податкову і статистичну звітність, що подається компанією, і на підставі цього складають програму аудиту, визначають кількість необхідних для проведення робіт аудиторів, терміни виконання проекту і, як результат, вартість аудиторських послуг.

Якщо ми і компанія-клієнт приходимо до угоди, то підписуємо договір і починаємо роботу.

За результатами аудиту ми завжди надаємо клієнту офіційне аудиторський висновок, який на практиці дуже часто є орієнтиром для співробітників державних органів - від податкових інспекцій до судових інстанцій всіх рівнів.

Ми проводимо аудит компаній, розташованих по всій території України.

Аудиторські послуги, аудит ПДВ, Аудит основних засобів, Аудит Київ
Позвонить сейчас?
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 /* Error on wp-admin/admin-ajax.php?action=widget_css_google : Something went wrong: Невірно вказано URL */
Enable Notifications    OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ