Адвокат по цивільних справах

Я успішно веду цивільні справи в судах загальної юрисдикції Києві.
Своїм доверителям я пропоную практичні і ефективні рішення, розроблені з урахуванням індивідуальних особливостей конкретної правової ситуації. Професійні знання, багата адвокатська практика і накопичений досвід, дозволяють мені кваліфіковано оцінити перспективи цивільної справи і ефективно захистити права і законні інтереси довірителя. 
Адвокат по цивільних справах має широке коло повноважень, встановлених Законом України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".
У цивільній справі адвокат виконує функції представника позивача, відповідача, заявника або третьої особи. Адвокат може брати участь в судовому засіданні як разом з довірителем, так і самостійно.
Тільки вивчивши всі обставини справи, адвокат здатний дати оцінку можливим позовних вимог або можливим запереченням на них.
Як правило, я здійснюю адвокатську діяльність в м. Києві та Київській області. Проте, якщо Ваша справа буде представляти для мене інтерес, я готовий розглянути можливість здійснити захист на території України.
У своїй діяльності я підкоряюся правилам професійної етики і дотримуюся адвокатську таємницю.
Звертаючи до мене, Ви отримуєте кваліфіковану Юридична допомога адвоката у цивільних справах для в Києві.
Участь адвоката в цивільному процесі
Будь-яке цивільну справу можна умовно розділити на стадії, кожна з яких має свої особливості. Завдання адвоката - максимально ефективно використовувати всі надані йому законом повноваження для доказу всіх обставин, які обґрунтовують позовні вимоги і заперечення на позов.
АДВОКАТ на досудових стадіях ЦИВІЛЬНОГО ПРОЦЕСУ 
АДВОКАТ в суді першої інстанції 
АДВОКАТ в суді апеляційної інстанції 
АДВОКАТ по цивільних справах В СУДІ КАСАЦІЙНОЇ ІНСТАНЦІЇ
На досудовій стадії, адвокату необхідно визначити підсудність цивільного спору, визначитися з доказами, при необхідності - витребувати необхідні докази і підготувати позовну заяву.
У суді першої інстанції, адвокату у цивільних справах важливо чітко і вмотивовано викласти позовні вимоги, надати суду докази, спростувати доводи процесуальних супротивників.
Беручи участь в суді апеляційної інстанції, адвокату необхідно або підготувати мотивовану скаргу на рішення суду, що містить аналіз досліджених доказів, або підготувати заперечення на доводи і скаргу протилежного боку.
Касаційна інстанція має право перевірити відповідність закону всіх відбулися у справі судових рішень. При підготовці документів, важливо дати аналіз всіх судових актів з докладним аналізом доказів і обставин цивільного спору.

До якого суду треба подавати позовну заяву?

Відповідно до цивільного процесуального кодексу, позовні заяви необхідно подавати в той суд, на території якого проживає відповідач - фізична особа.
Якщо відповідачів кілька або всі вони проживають на території відноситься до різних судів, то позовну заяву, за вибором позивача, можна подати за місцем проживання кожного з відповідачів. Позов до організації подається за місцем її державної реєстрації.
Існує виключна підсудність, коли позовна заява подається в строго певний суд.

Існує категорія справ, за якими можна подати позовну заяву за місцем свого проживання.

адвокат цивільні справи, Участь адвоката в цивільному процесі
error: КОПІЮВАННЯ ЗАБОРОНЕНО!
41159169 Позвонить сейчас?
Enable Notifications OK No thanks

"ASTAX" - ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ